baneris leidinys

turguje zanavyku
Šakių verslo informacijos centras, įpareigotas visuotinio dalininkų susirinkimo, gegužės 11 d. suorganizavo nuotolinį savivaldybės, UAB „Zanavykų turgus“ ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) atstovų susitikimą, kurio metu diskutuota, kaip Zanavykų turguje spręsti problemą dėl prekybos maisto produktais.

Šakių verslo informacijos centro direktorė bei diskusijos organizatorė Daiva Palukaitienė pranešime spaudai informuoja, kad diskusiją pradėjęs savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjas Arvydas Šlėderis pažymėjo, kad prekybos vietos išsaugojimas UAB „Zanavykų turgus“ valdomoje teritorijoje yra aktualus savivaldybės gyventojams, todėl administracija, sprendžiant šią problemą, negali likti nuošalyje. Pokalbio pradžioje buvo detalizuota ir išsiaiškinta, kad UAB „Zanavykų turgus“ atsisakė maisto tvarkymo subjekto pažymėjimo, tačiau planuoja ir norėtų veiklą tęsti pagal Prekybos savos gamybos žemės ūkio ir maisto produktais viešose vietose rekomendacijų aprašą, patvirtintą žemės ūkio ministro įsakymu. Diskusijos metu VMVT specialistai akcentavo, kad UAB „Zanavykų turgus“ turėtų jų tarnybai pateikti teritorijos valdymo dokumentus, teritorijos planą su prekybai paskirtomis zonomis, Prekybos maisto produktais viešoje vietoje tvarkos aprašą bei dokumentą apie atsakingo asmens paskyrimą. UAB „Zanavykų turgus“ atstovas Dainius Kalesinskas pritarė, kad reikalavimus galima įvykdyti, įmonė tai stengsis padaryti ir tęs prekybos maisto produktais veiklą pagal minėtą tvarką.

„Diskusijos dalyviai susitikimą baigė pozityviai, tikėdamiesi, kad laikantis nustatytų reikalavimų turgavietės teritorija ir toliau bus naudojama prekybai, taip pat ir maisto produktais, o smulkieji verslininkai, ūkininkai galės turguje parduoti savo užaugintą, pagamintą produkciją. Rajono savivaldybės vadovų pozicija būtų tokia, kad prekiautojams maisto produktais ir savo ūkiuose užauginta produkcija būtų užtikrintos normalios, sanitarinius reikalavimus atitinkančios sąlygos prekybai pačioje turgavietėje, o ne šalia esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje“, – informuoja D. Palukaitienė.   

Susitikime dalyvavo VMVT atstovai: direktorius Gediminas Gvazdaitis, patarėja Jūratė Černiavskienė, vyriausioji specialistė-maisto produktų inspektorė Kristina Paškevičienė, savivaldybės vicemeras Darius Jakavičius, administracijos direktorius Dainius Grincevičius ir jo pavaduotojas Redas Juškaitis, Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjas A. Šlėderis, kiti savivaldybės specialistai, UAB „Zanavykų turgus“ atstovas Dainius Kalesinskas bei Šakių verslo klubo prezidentas Vaidas Morkevičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos