baneris leidinys

Verslo plėtros taryba gegužės 12 d. posėdyje svarstė paraiškas paramai iš Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondo gauti.  

Fondą administruojantis Šakių verslo informacijos centras svarstymui pateikė penkias paraiškas paskoloms (viena iš jų – paskolos grąžinimo atidėjimui vieneriems metams) ir tik vieną paraišką negrąžintinai paramai. Informuojama, kad visų paskolų suteikimui buvo pritarta, atmesta tik negrąžintinos paramos paraiška dėl neatitikimų formaliems reikalavimams. Rajono tarybos posėdžiui rengiamas sprendimo projektas, kuriame paskolą siūloma suteikti MB „Hidrota“, plečiančiai melioracijos paslaugų veiklą. Dvi jaunos įmonės:  UAB „Dovijus“ ir MB „Rimila“, vykdančios pervežimų, ypač žemės ūkio produkcijos, veiklą, su gauta paskola planuoja įsigyti papildomas transporto priemones ir sukurti naujas darbo vietas. Verslo plėtros tarybos nariai džiaugėsi pokalbiais su pareiškėjais, kurie kuria įmones ir darbo vietas, planuoja plėtrą, ieško finansavimo šaltinių.  Paskolą taip pat siūloma suteikti asociacijai „Išmanus jaunimas“, vykdančiai Šakių krašto VVG projektą verslo kūrimui, netinkamų PVM išlaidų padengimui.
 
Pranešime spaudai rašoma, kad nors Verslo plėtros taryba nuogąstauja, kad verslo plėtros fonde sukaupti paskolų pinigai neskiriant papildomo finansavimo gali būti išdalinti bendruomeniniam verslui remti, bet nutarta palaikyti šį asociacijos verslą, tikintis, kad metų pabaigoje biudžete bus  surasta papildomų lėšų, jei jų prireiks paskoloms privačiam verslui. Nuo 2017 m. Fonde atsiradus paskolų galimybei ir iš biudžeto kasmet skiriant 15–20 tūkstančių eurų šiai priemonei, džiugina galimybė paremti ir paskatinti verslo plėtrą. Tarybos nariai mano, kad būtų nesąžininga ir neetiška karantino sąlygomis, kad dalis Fondo paskolų pinigų būtų panaudota kitai paskirčiai, sumažinant paramos galimybes privačiam verslui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos