baneris leidinys

sunlight
Iveta Sadlauskienė mano, kad Šakiuose soliariumų pasiūla nėra pakankama, tad ir nusprendė išnaudoti šią nišą. D. Pavalkio nuotr.

Antradienį duris Šakiuose, V. Kudirkos g. 104, atvėrė soliariumų studija „SunLight“. Studijos savininkė Iveta Sadlauskienė džiaugiasi, kad pagaliau išsipildė jos sena svajonė, ir viliasi, kad investicija pasiteisins, klientų netrūks ir ateityje savo veiklą galės praplėsti.
 
Moteris atvira – daug kas stebėjosi, kaip ji į naują veiklą nusprendė nerti būtent dabar, gana sudėtingu visame pasaulyje laiku, kai vis dar galioja karantinas, siautėja pandemija.

Tačiau būtent šis laikas leido stabtelėti ir suprasti, kad moteriai, kuri daugeliui pažįstama kaip kosmetologė, cirko artistė, jėgas išbandžiusi ir kultūrizme, reikia kažko naujo.

„Manau, kad Šakiuose trūksta soliariumų. Nemažai pažįstamų važiuodavo į Jurbarką, tad ir kilo mintis rizikuoti ir įgyvendinti seną svajonę“, – sako Iveta, antradienį klientus pasitikusi puikia nuotaika ir vaišėmis.

Ji džiaugėsi, kad jau atidarymo dieną netrūko naujus soliariumus norinčių išbandyti klientų ir tikisi, kad ateityje jų bus dar daugiau.

„Investicija tikrai didelė, todėl nusprendėme pradėti su dviem soliariumais – stovimu ir gulimu, o jeigu pasiteisins ir bus poreikis, ketiname plėstis“, – sako I. Sadlauskienė, kurią veikloje ypač palaiko ir sutuoktinis Linas.

Moteris gerų žodžių negaili ir kūrybos studijai „Virsmas“, kuri padėjo sukurti šiuolaikišką ir jaukią atmosferą, rūpinosi dekoru bei patalpų apipavidalinimu.

„Man svarbu, kad būtų jauku, todėl yra ir televizorius, ir laukimo zona, kad čia atėjęs klientas išties atsipūstų, pailsėtų“, – sako I. Sadlauskienė ir aprodydama soliariumus pasakoja apie jų privalumus, komfortabilų vėdinimą, aukštos kokybės lempas. Ji patarimų negaili ir klientėms, sako, jog dirbtinės saulės spinduliais reikia mėgautis su saiku, studijoje yra galimybė įsigyti ir specialių kremų, tad kadangi studijoje dirbs pati, su klientėmis bendraus ir pasitikėjimą pelnyti bei gerą vardą užsitarnauti irgi bandys pati.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos