baneris leidinys

oro balionai
Balionais skridę žmonės turėjo unikalią progą visai kitu rakursu pamatyti javų laukus bei bendrovės dirbamą žemę. Stop kadras


Praėjusią savaitę Voniškių žemės ūkio bendrovės (ŽŪB) vadovas Henrikas Braškys savo darbuotojus šių metų javapjūtės pradžioje pakvietė ne kombainus vairuoti, o apžvelgti javų laukus oro balionais. 43 žmonės šešiais balionais turėjo unikalią progą kitu rakursu pamatyti bendrovės dirbamą žemę bei šalia esančias miško platybes.
 
Kaip pasakojo Voniškių ŽŪB vadovas H. Braškys, tradiciškai prieš didelį darbymetį norima padėkoti darbuotojams už kasdienį triūsą, gerą darbą.

„Prieš prasidedant darbymečiui, kuomet toks geras, puikus oras, iš dangaus pasižiūrėti į Suvalkijos laukus ir ką žemdirbiai nuveikė per šiuos metus, kokio galima tikėtis šiųmečio derliaus, manau, yra vertinga, prasminga ir gražu. Tikiuosi, kad dideli įspūdžiai ir geri prisiminimai visam gyvenimui liks visiems, skridusiems balionais“, – kalbėjo bendrovės vadovas.

Ir išties, po kelionės balionais skridusieji tvirtino, kad įspūdžiai tik patys geriausi: vieni pasakojo, kad skrido pirmą kartą, kiti, kad vadovas tokia atrakcija tikrai juos nustebino.

„Vaizdas iš viršaus. Labai gražu, todėl norėčiau dar ne kartą skristi“, – po skrydžio komentavo viena moteris.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos