baneris leidinys

virsmas kolektyvas
Šiuo metu kūrybos studijoje „Virsmas“ dirba (iš kairės) Aidas Lažauninkas, Arūnas Puodžiukas, Andrius Matusevičius ir Sonata Staugaitienė. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Liepos mėnesį sueis ketveri metai, kai rajone veiklą vykdo MB „Virsmas“. Pradėjusi nuo lazerinio markiravimo, graviravimo ir pjaustymo paslaugų, bendrija šiuo metu gerokai išplėtė ne tik paslaugų spektrą, bet kolektyvą papildė naujais žmonėmis. Planų nestokoja ir ateičiai.

Pasak kūrybos studijos „Virsmas“ direktoriaus Andriaus Matusevičiaus, jis kaip šiandien prisimena verslo pradžią, kai dviese su maketuotoju Aidu Lažauninku nedidelėse patalpose pradėjo veiklą, tad išties džiugu, kad per gana trumpą laiką įmonė stipriai ūgtelėjo, o šiais metais į plėtrą buvo investuota apie 20 tūkst. eurų, iš kurių 5 tūkst. beprocentinę paskolą suteikė Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondas. Už lėšas balandžio pabaigoje buvo įsigytas naujas skaitmeninės spaudos aparatas, leidęs praplėsti teikiamas paslaugas, tad dabar kūrybos studijos darbuotojų gaminama produkcija – nuo įvairiausių plakatų, skrajučių iki vizitinių kortelių. Žinoma, išliko ir anksčiau teiktos plačiaformatės spaudos paslaugos, tai yra reklaminių plakatų, lipdukų ar šviesdėžių gamyba, siūlomas vitrinų ir prekybinių zonų apklijavimas, apipavidalinimas, ir toliau teikiamos lazerinio markiravimo, graviravimo, pjaustymo paslaugos. Maketuotojai gali ne tik pakonsultuoti, bet ir išpildyti įnoringiausio kliento pageidavimus. Klausantis komandos narių, rodos, nėra, ko jie negalėtų padaryti reklamos dizaino, spaudos srityse.

virsmas spausdina
Įsigijus naują spausdintuvą atsirado kur kas daugiau galimybių įvairesnėms paslaugoms teikti ir įgyvendinti ne tik įprastus, bet ir nestandartinius užsakymus. D. Pavalkio nuotr.

Nors šalyje tokios įmonės ir jų veikla anokia naujovė, tačiau rajone tokio pobūdžio paslaugas teikia tik „Virsmas“, kurį, pasak A. Matusevičiaus, vis dažniau atranda ne tik rajono, bet ir regiono įmonės ar pavieniai klientai. Jis džiaugiasi, kad kai kurie klientai yra nuolatiniai, bendrovę atradę ir jos neapleidę nuo jų veiklos pradžios, tarp naujų nemažai užsakymų sulaukiama iš Marijampolės. Džiugu ir tai, kad apie bendrovę žinia sklinda iš lūpų į lūpas, o puoselėjamas šiltas santykis su klientu – vienas iš „Virsmo“ prioritetų.  

„Jei kažko nespėjame ir reikia pagalbos iš šono, paslaugas perkame iš individualią veiklą vykdančio žmogaus. Smagu, kad prie komandos prisijungė du nauji žmonės, tad dabar labiau pasiskirstėme veiklos kryptis“, – sako A. Matusevičius.

Štai prie naujo spausdintuvo pluša tokios darbo parties jau turintis ir neseniai prie komandos prisijungęs Arūnas Puodžiukas, o kompiuteryje naują užsakymą maketuoja dar tik keturis mėnesius čia dirbanti Sonata Staugaitienė. Pasak moters, darbas išties įdomus, nes kiekvieną dieną laukia vis kažkas naujo.

„Ir globoja, ir moko, ir padeda. Gal banalu, bet tikrai tapome kaip šeima. Džiaugiuosi netyčia sužinojusi, kad ieško darbuotojo, ir po pokalbio jau kitą dieną pradėjusi čia dirbti“, – sako vienintelė komandoje dirbanti moteris.

Šiuo metu plečiamos ir gamybinės patalpos, o ofisą taip pat perkėlė į naujas ir šiuolaikiškas patalpas. Paklaustas apie ateities planus, A. Matusevičius nedaugžodžiauja ir patikina, kad jeigu viskas klostysis sėkmingai, tai vizijų yra ne viena ir ne dvi, tarp jų ir elektroninė parduotuvė. Planuojama, kad prie komandos galėtų prisijungti dar vienas naujas darbuotojas.

„Nuolat stengiamės tobulėti, plėstis, išsigryninti“, – sako kūrybos studijos vadovas.

„Virsmas“ yra žinomas dėl mūsų skaitmeninio pjovimo paslaugų, tačiau mes esame kur kas daugiau nei vien tik skaitmeninis pjovimas ir graviravimas. Aistra prekybai ir meilė technologijoms mus išskiria. Apibendrindami meistriškumą ir naujoves, mes siūlome daugybę spausdinimo paslaugų visoje Lietuvoje, įskaitant skaitmeninę spaudą, ofsetą, graviravimą, pjaustymą, frezavimą, aukštos kokybės skaitmeninę spaudą ir didelio formato spausdinimą“, – taip prisistato kūrybos studija savo svetainėje ir, atrodo, sustoti ir užmigti ant laurų tikrai neketina.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos