akcija2024 568px

metu gaminys gelzbetonis
UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ vadovas Edmundas Rinkevičius (centre) aukso medalį atsiėmė statybos ir statybos medžiagų pramonės kategorijoje, nuotraukoje jis su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Vidmantu Janulevičiumi ir Ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite. A. Ufarto nuotr.

Trečiadienį 26-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimai. Penkiose vertinimo kategorijose buvo nominuoti 84 gaminiai, tarp laimėtojų ir mūsų krašto atstovai.

Maisto ir pašarų pramonės kategorijoje aukso medaliu įvertinta MB „Sveiko maisto namai“ Nastia garden liofilizuoti „Cheddar“ sūrio skonio ledai. Beje, būtent ši įmonė už liofilizuotus ledų trio šiais metais laurus nuskynė ir rajone – įmonės steigėja Valerija Gafurova atsiėmė pagrindinį konkurso „Sukurta Šakių krašte“ apdovanojimą – „Skruzdę“. Beje, „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimą atsiėmė pati prekinio ženklo „Nastia garden“ savininkė, V. Gafurovos dukra Nastytė. Būtent jos atėjimas į šį pasaulį ir padiktavo šeimai imtis šios veiklos.

Statybos ir statybos medžiagų pramonės kategorijoje aukso medaliu įvertinta ir dar viena rajono įmonė. UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ aukso medalis bei „Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimas skirtas už aukštos įtampos atramų pamatus ir jų elementus.

Apdovanojimus teikė ir verslininkus sveikino Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė bei LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius, dėkojęs už užsispyrimą, pastangas ir sunkų darbą, jog, nepaisant visų geopolitinių įtampų, trūkinėjančių tiekimo grandinių ir kitų šiais metais lydėjusių iššūkių, verslas nenuleido rankų ir ne tik bandė išlikti, bet ir kūrė naujus produktus, plėtė savo eksporto rinkas.

„Draugo” inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos