baneris leidinys

Slavikų medžiotojų būrelio narys Edmundas Raškauskas džiaugiasi – medžiotojui pirmą kartą teko sumedžioti retą, bet labai garbingą trofėjų – vilką.

Naumiestietis R. Raškauskas pasakojo, kad gruodžio 27 d. medžiojo savo būrelio medžioklės plotuose – Liaušių miške. Buvo medžiojami įvairūs žvėrys. E. Raškauskas tikino, kad ir anksčiau yra matęs Kudirkos Naumiesčio, Slavikų seniūnijų teritorijose slampinėjantį ne vieną vilką.
 
„Medžiojau ant palaukos prie Liaušių miško. Maždaug apie pusę keturių po pietų vilkas išbėgo, aš į jį šoviau, šūvis buvo taiklus ir žvėris krito. Matyta daug vilkų, bet sumedžiotas pirmą kartą gyvenime, tai tikrai kažkas neįtikėtino“, – pasakojo medžiotojas.

R. Raškauskas priklauso Slavikų medžiotojų būreliui, kuriam vadovauja Saulius Plioriškis, šis neslėpė – įvykis tikrai neeilinis, vyrams labai smagu.

Šis sumedžiotas vilkas yra šeštas rajone. Dešimt metų medžiojančio R. Raškausko laimikiu tapo gerai įmitusi vilkė. Iš trofėjaus jis darys iškamšą.

„Mes manome, kad vilkei gali būti virš metų. Tikrai puikus trofėjus, iš kurio darysiu iškamšą. Mano sėkme džiaugiasi bičiuliai, draugai“, – sakė R. Raškauskas.

Jis pripažino, kad yra medžiotojų, kuriems per visą gyvenimą nepavyksta net pamatyti vilko, o sumedžioti šį gyvūną tarp medžiotojų reiškia didelę garbę.

„Gyvename pasienyje, manome, kad vilkų buveinės didžioji dalis yra Kaliningrado sritis, anapus Šešupės. Esam su kolegomis matę tikrai ne vieną vilką, netgi tame kelyje Kudirkos Naumiestis–Slavikai, – pasakojo medžiotojas. – Vilkus nuolat vaizdo kameromis užfiksuoja ir pasieniečiai.“

Spalio 15-ąją Lietuvos teritorijoje prasidėjus vilkų medžioklės sezonui, iki šios dienos jau sumedžioti 184 vilkai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos