baneris leidinys

gelgota vvg
UAB „Konsultus“ direktorius Žilvinas Gelgota ragino būti kūrybingiems, teikti idėjas bei pasiūlymus, kuriais remiantis ir būtų kuriama naujoji strategija, o jam pritarė ir Šakių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daiva Palukaitienė. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusį antradienį į pirmąjį susitikimą dėl naujo Europos Sąjungos finansavimo laikotarpio galimybių ir 2023–2027 m. Šakių miesto vietos plėtros strategijos rengimo rinkosi valdžios, nevyriausybinių organizacijų atstovai. Tartasi, tai kokia gi kryptimi būtų žengiama į naują finansinį laikotarpį.
 
Šakių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daiva Palukaitienė, kreipdamasi į susirinkusiųjų būrelį, teigė, kad tai tie žmonės, iš kurių tikimasi idėjų, kurios sugultų į naują miesto veiklos grupės strategiją.

„Mums reikia idėjų, reikia sugalvoti, ką darysime, tada viską suguldyti į raštą ir spėti į ministeriją, į pinigų dalybas“, – sakė D. Palukaitienė.

Ją papildydamas UAB „Konsultus“ direktorius Žilvinas Gelgota pripažino, kad kol kas dar daug neaiškumų, nėra parengtų gairių ar metodikos, bet kvietimai paskelbti ir aišku tai, kad strategiją reikia dėlioti. O ir į susitikimą susirinkę žmonės ne naujokai, jau daugiau mažiau prisilietę prie ankstesnės strategijos, sėkmingai įgyvendinę projektus.  

„Praeitą kartą sudėliojome tą poreikį iš apačios, tai ir šįkart tas pats. Strategijos tada ir veikia, kai aukštyn, o ne žemyn galva padarytos“, – sakė Ž. Gelgota ir pridūrė, kad norėtų, jog iki vasaros būtų padaryti namų darbai, o iki spalio parengta ir strategija.

Jis informavo, kad visam regionui ateinančiam laikotarpiui numatyta 4,6 mln. eurų, tad viliamasi, kad tokia suma ir išliks. Be to, nors pokyčių šiek tiek yra, pavyzdžiui, nuo 3 tūkst. iki 2 tūkst. mažėja suma vienam projekto dalyviui, tačiau esminiai dalykai nesikeičia – per įvairias iniciatyvas siekiama mažinti socialinę atskirtį, tad ir veiklos labiausiai turėtų būti orientuojamos į šią sritį.

Ž. Gelgota ragino pažiūrėti plačiau, siūlyti idėjas, pasiteisinusius projektus tęsti. Klubui „Audra“ ir sporto klubų sąjungai atstovaujantis Kęstutis Smirnovas svarstė, kad, ko gero, daugiausiai klausimų kils tada, kai idėjas reikės sutalpinti į projektų rėmus. Išsikristalizavusias idėjas planuojama svarstyti ir papildomuose susitikmuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos