akcija2024 568px

valymo irenginiai rinkeviciaus
Teismas dar kartą patvirtino, kad Šakių rajono savivaldybė elgėsi teisėtai ir pagrįstai: UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ reikalavimai – nepagrįsti.

Meras Edgaras Pilypaitis pranešė, kad po daugiau nei trejus metus užtrukusio teisminio proceso Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2023 m. balandžio 5 d. nutartimi nusprendė, kad nėra pagrindo peržiūrėti anksčiau priimtų teismų sprendimų. Dar 2020m. UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ kreipėsi į teismą su prašymu iš savivaldybės priteisti daugiau nei 246 tūkst. eurų sumą tariamai patirtiems nuostoliams atlyginti. Bylą nagrinėję teismai tokius reikalavimus atmetė, konstatuodami, kad savivaldybė elgėsi teisėtai ir pagrįstai.
 
Anot mero, tokiu būdu savivaldybei pavyko apginti viešąjį interesą, rajono gyventojų interesus ir sutaupyti savivaldybės biudžeto lėšas.

„Trejus metus užtrukęs teisminis procesas aiškiai parodė, kad UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ reikalavimai nepagrįsti – bylos metu savo sprendimais tą konstatavo tiek pirmosios instancijos teismas, tiek ir apeliacinės instancijos teismas. Nepaisant to, minėta bendrovė ir toliau siekė bylinėtis, tačiau Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2023 m. balandžio 5 d. nutartimi tam užkirto kelią“, – praneša E. Pilypaitis ir priduria, kad pasibaigęs teisminis procesas leido išvengti galimų neigiamų padarinių tiek savivaldybei, tiek rajono gyventojams: minėtą sumą bus galima panaudoti rajono gyventojų ir savivaldybės poreikiams užtikrinti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos