baneris leidinys

sutartis visockas
Gelgaudiškio dvaro 10 metų nuomos sutartį pasirašė MB „Renginių grupė“ vadovas Virginijus Visockis. Jis patikino, kad tikslas – kuo greičiau dvare įrengti apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas ir siekti, kad išskirtinis objektas būtų vienas žinomiausių visoje šalyje. D. Pavalkio nuotr.

Ketvirtadienį ryte mero Raimondo Januševičiaus darbo kabinete buvo pasirašyta Gelgaudiškio dvaro sodybos statinių nuomos sutartis su MB „Renginių grupė“ iš Kauno.

Parašus ant sutarties padėjo Šakių kultūros centro direktorius Mindaugas Kriaučiūnas ir MB „Renginių grupė“ vadovas Virginijus Visockis, sutarties pasirašyme dalyvavo ir meras R. Januševičius, teiravęsis – galbūt reikėtų kažką aptarti iki sutarties pasirašymo.

„Yra galimybė tartis, nėra betoninė sutartis, manau, bendromis jėgomis ir dirbsime dėl dvaro ir ateities. Mums tinka ir patinka“, – prieš sutarties pasirašymą sakė V. Visockis.

Jis patikino, kad „tik padėjus parašiuką bėgimo takelis atsidaro“, mat tikslas – kuo greičiau įrengti tiek maitinimo, tiek apgyvendinimo patalpas bei apskritai dar labiau įveiklinti dvarą.

„Dvaras jau dabar save reklamuoja, o mūsų tikslas prisidėti ir siekti, kad jis būtų vienas geriausių dvarų Lietuvoje <...>. Labai puiki vieta, rojaus kampelis ir energetiškai traukianti vieta“, – sakė naujasis dvaro nuomininkas ir pripažino, kad tam tikro nerimo būta, svarstyta, kodėl gi per tiek laiko toks puikus dvaras taip ir nerado šeimininkų.

Kalbėdamas apie pirmuosius darbus V. Visockis vardijo, kad vienas iš pirmųjų uždavinių – susitikti su bendruomene, užmegzti draugiškus ryšius.

Iškart po sutarties pasirašymo su kultūros centro vadovu bei savivaldybės administracijos atstovais nuomininkas išvyko į dvarą apžiūrėti jo ir jam priklausančių pastatų. Tiesa, patikino, kad jau anksčiau apžiūrėdamas objektą matė tam tikrų statybinių klaidelių, juokavo, kad kaminas būsimame viešbutyje gali nugriūti, tad viskas bus fiksuojama ir tariamasi, kaip tai ištaisyti.

Pristatydamas save ir savo įmonę „Renginių grupė“ vadovas teigė, kad jo vadovaujama mažoji bendrija vykdo veiklą tiek sporto, tiek muzikos srityse. Jis pats yra ir VšĮ „Lietuvos techninio sporto centras“ vadovas, jo sutuoktinė yra išrinkta į Kauno miesto tarybą su visuomeniniu komitetu „Vieningas Kaunas“. Anot nuomininko, nors jis įsikūręs Kaune, tačiau sąsajų su mūsų kraštu turi, iš čia kilę jo mamos tėvai, krikšto mamos mama, tad pripažino Zanavykijai jaučiantis simpatijas.

Komisijos posėdis Gelgaudiškio dvaro sodybos nuomai nustatyti vyko kovo 31 d. Jame dalyvavo du pretendentai, vienas iš jų vietinis. Pranešama, kad laimėtojas buvo pasirinktas dėl to, kad pasiūlė didesnę nuomos kainą.

Kaip žinia, tarybos nariai vasarį priėmė sprendimą nuomoti ne dalį statinių, o visą dvaro kompleksą. Nuomos sąlygose buvo numatyta, kad nuomininkas dvare turi teisę verstis ūkine komercine veikla, turi prižiūrėti dvaro sodybą, teikti turizmo paslaugas. Kalbant konkrečiau, čia turėtų būti teikiamos apgyvendinimo, maitinimo, renginių organizavimo paslaugos ir pan. Veiklą viešbučio ir restorano pastatuose turėtų pradėti ne vėliau kaip per vienerius metus nuo nuomos sutarties pasirašymo. Pradinis nuomos mokestis už visų patalpų nuomą – 969 eurai mėnesiui (be PVM). Neoficialiomis žiniomis, dabartinis nuomininkas šią sumą pakėlė maždaug 130 eurų. Nuomos terminas – 10 metų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos