akcija2024 568px

Praėjusią savaitę Šakiuose, „Agrifood Lietuva DIH“ organizuotame informaciniame-konsultaciniame renginyje pristatytas Europos skaitmeninių inovacijų centras „E-DIH.LT“ (kitaip – „Pramonės, žemės ūkio ir energetikos sektorių skaitmeninė transformacija Lietuvoje“). Skelbiama, kad prie šio centro prisijungė ir Šakių rajono verslininkai bei savivalda.

Augustas Alešiūnas, „Art21“ (agro ir maisto technologinių inovacijų dirbtuvės) įkūrėjas, pristatė paramą bei galimybes, renkantis ir diegiant skaitmenines technologijas viešajame ir verslo sektoriuose. Jovita Ruseckaja, „Agrifood“ projektų vadovė, pristatė galimybes naudojantis platforma e-dih.lt, kuri padės pasirinkti efektyviausią skaitmeninės transformacijos kelią viešajam ir verslo sektoriams.
 
Skelbiama, kad prie Europos skaitmeninių inovacijų centro „E-DIH.LT“ prisijungė Šakių rajono verslininkai ir savivalda. Diskusijos metu dalyviai akcentavo Šakių rajono žemės ūkio sektoriaus stiprybę ir išreiškė susidomėjimą bendradarbiavimo galimybėmis, ypač norėdami įsitraukti į veiklą, kuri skirta skaitmeninti verslo veiklas ir plėtoti kaimo vystymą.

„Renginio tikslas – informuoti Šakių rajono viešojo ir verslo sektoriaus atstovus apie skaitmeninių technologijų galimybes ir pasiūlyti sprendimus, kaip integruoti skaitmenines, aplinkosaugos ir finansavimo sprendimus į savo pagrindinius verslo modelius“, – rašoma pranešime.

„E-DIH.LT“ yra centras, skirtas padėti Vakarų ir Vidurio Lietuvos žemės ūkio maisto, energetikos ir pramonės įmonėms integruoti skaitmenines technologijas į savo veiklą ir taip prisidėti prie jų vystymosi. Aptartos galimybės pritraukti finansavimą į regionus ir skaitmeninti verslo veiklas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos