baneris leidinys

z_diplomasŽemės ūkio rūmai jau penktąjį kartą suteikia galimybę ūkininkams gauti Žaliąjį diplomą. Šiemet rajone šį diplomą sieks gauti tik vienintelė Grinaičių žemės ūkio bendrovė.

Lietuvos žemės ūkio rūmai jau penkerius metus organizuoja konkursą Žaliųjų diplomų įsigijimui. ŽŪR Šakių skyriaus atstovo Rimanto Valiuko teigimu, šiemet iš rajone esančių žemės ūkio subjektų gauti Žaląjį diplomą panoro tik Grinaičių žemės ūkio bendrovė. Praėjusį antradienį speciali komisija lankėsi šioje bendrovėje ir vertino bendrovės pasiruošimą gauti Žaliąjį diplomą. Šis dokumentas suteikia teisę dalyvauti žemės ūkio srities švietimo ir profesinio mokymo veikloje, padeda lengviau gauti paramą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007 - 2013 metų programos priemonę „Žemės ūkio valdų modernizavimas“. Kaip skelbia ŽŪR, šiemet visi pretendentai prie prašymų turėjo pateikti ir motyvacinius laiškus. Pasirodo, kad žemdirbius turėti Žaliąjį diplomą skatina noras įgyti naujų žinių ir idėjų iš moksleivių bei studentų, kurie atlieka praktiką ūkiuose.

Pasak R. Valiuko, šiemet nebuvo aktyviai agituojama, kad žemdirbiai teiktų paraiškas šio diplomo įsigijimui. Šakių rajone Žaliąjį diplomą turi 18 ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių. Žaliasis diplomas išduodamas penkeriems metams.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos