baneris leidinys

darbo_birzaŠakių darbo biržos duomenimis birželio mėnesį įregistruoti 276 bedarbiai (18 mažiau nei gegužės mėn.). Iš viso rajone mėnesio pabaigoje registruoti 2933 bedarbio statusą turintys asmenys. Per metus nedarbas Šakių rajone padidėjo 5,8 proc. Daugiausiai bedarbių rajone turi vidurinį išsilavinimą.

Birželio mėnesį įdarbinti 195 asmenys (32 daugiau negu gegužę). Į aktyvias darbo rinkos politikos priemones nusiųsti 72 asmenys (21 daugiau nei gegužės mėnesį). Per praėjusį mėnesį įregistruota gerokai mažiau laisvų darbų vietų – 108. Iš jų 81 skirta terminuotam, 27 – neterminuotam darbui. Daugiausia darbo pasiūlymų buvo gyventojų surašinėtojams, laiškininkams, pardavėjams, elektromonteriams, apsaugos darbuotojams, dažytojams ir nekvalifikuotiems darbams atlikti.

Per praėjusį mėnesį paskirtos 68 nedarbo draudimo išmokos (25 išmokomis mažiau negu gegužę). Į aktyvias darbo rinkos politikos priemones nusiųsti 72 asmenys (21 daugiau nei praėjusį mėnesį).
 
Bedarbių dalis nuo darbingo amžiaus gyventojų, lyginant su birželio 1 dienos duomenimis, sumažėjo 0,1 proc. ir sudarė 13,6 proc. Daugiausiai Šakių rajone yra vidurinį išsilavinimą turinčių bedarbių (59.7 proc.) ir nekvalifikuotų darbininkų (46.2 proc.). Mažiausiai (0.3 proc.) registruotų bedarbių neturi jokio išsilavinimo. Aukštąjį išsilavinimą, paskutiniais Šakių darbo biržos duomenimis, turi 121 asmuo (4.1 proc.).

Kalbant apie bedarbių skaičių seniūnijose, tendencijos nesikeičia. Didžiausia bedarbystė, kaip ir ankstesniais mėnesiais, yra Gelgaudiškio seniūnijoje (21 proc. nuo darbingo amžiaus gyventojų) bei Barzdų seniūnijoje (16.9 proc.). Šiose, kaip ir daugelyje kitų seniūnijų, didesnė bedarbystė yra tarp vyrų. Iš viso rajone yra 56 proc. bedarbių vyrų ir 44 proc. bedarbių moterų. Mažiausias nedarbas yra Plokščių (7.9 proc.) ir Kriūkų (8.9 proc.) seniūnijose.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos