baneris leidinys

dydys„Tiesiog pasisekė“, - sako advokatas Romaldas Damušis, teisine praktika užsiimantis jau 32 metus. – „Nesitikėjau tokio laimikio.“ Šakiečiams ne paslaptis, kad jis daugiau nei 10 metų dirbo rajono aplinkos apsaugos inspektoriumi, mėgo medžioti ir žvejoti bei apie gamtą ir savo įspūdžius pasakoti laikraščio „Draugas“ skaitytojams. Tai liko praeityje, bet kaip teigė R.Damušis, kai kurie pomėgiai nepasikeitė. Tiesa, jis jau seniai nemedžioja, bet įtampa advokato darbe verčia ieškoti relaksacijos gamtoje, nusiraminimo žvejyboje, todėl atgaivą širdžiai jis randa spiningaudamas Nemune.

Iki šiol didesni jo žvejybos laimikiai – tai tik ešerys, kuris svėrė vieną kilogramą, ir 4,5 kilogramo salatis, žvejų mėgėjų kalboje dar vadinamas šalviu. Lydeka, sugauta šeštadienio pavakare spiningaujant Nemune ties Grinaičių kaimu, tik iš kitos upės pusės - pranoko visus lūkesčius. „Pagaudavau lydekų ir anksčiau, bet jų svoris siekdavo tik iki 2,5 kilogramų“, dalijosi savo sėkme R.Damušis. „O šitai margašonei gražuolei pasverti net svarstyklių tokių neturėjome.“ Teko ant svarstyklių žvejui lipti du kartus: pirmą kartą pačiam pasisverti, o antrą – kartu su lydeka. „Išeitų, žuvis svėrė 11 kilogramų. Išmatavus jos ilgį, šis siekė vieną metrą ir vieną centimetrą“, - džiaugėsi žvejys mėgėjas, nesitikėjęs sugauti tokios žuvies Nemune.  

Labiausiai dėdės sėkme - didžiule lydeka su gražiais žvilgančiais žvynais – džiaugėsi jo dukterėčia Indrė, kuri ir paskatino visiems parodyti tokį netikėtai didelį laimikį, kurio ne vienas žvejys pavydėtų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos