baneris leidinys

padangosNuo lapkričio reikės mažinti greitį automagistralėse ir greitkeliuose bei važinėti su žieminėmis padangomis.

Nuotr. Lengvųjų automobilių žieminių padangų protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis nei 3 mm.

Lengviesiems automobiliams automagistralėse ir greitkeliuose nuo lapkričio 1 iki balandžio 1 dienos leidžiama važiuoti ne didesniu kaip 110 km/h greičiu. Nuo lapkričio 10 iki balandžio 1 dienos šalies keliuose draudžiama su vasarinėmis padangomis eksploatuoti tas transporto priemones, kurių leidžiama maksimali masė ne didesnė kaip 3,5 tonos. Šakiuose veikiančios individualios įmonės „Moba“, atliekančios padangų ir ratlankių remontą, meistro Valdo Valucko teigimu, padangų ir ratų keitimas pradeda įsibėgėti. Šioje įmonėje montavimas, balansavimas, ratų keitimas kainuoja apie 64 litus. Jei klientas atsiveža savo padangas, tai vieno rato sutvarkymas atsieina apie 11 litų. Na, o padangų kainos – įvairios. Pavyzdžiui, vieną dėvėtą padangą galima įsigyti už 60 -70 litų, restauruotą – už 100 - 110,o nauja kainuoja nuo 100 iki 350 litų. „Mobos“ meistro pastebėjimu, žmonės padangas renkasi pagal galimybes. Žinoma, specialistai žmonėms rekomenduoja rinktis pirmiausiai naujas padangas. Antra alternatyva – tai restauruotos padangos, kurios būna taip pat labai geros kokybės. Lengvųjų automobilių žieminių padangų protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis nei 3 mm.
 
Dygliuotas padangas leidžiama naudoti nuo lapkričio 1 iki balandžio 10 dienos. Meistras V. Valuckas, paklaustas, ar galima dėti dvi dygliuotas ir dvi nedygliuotas padangas, atsakė, kad šis pasirinkimas yra labai negeras. Pasak jo, kraštutiniu atveju dvi dygliuotas padangas galima užsidėti tik ne ant varomos ašies ratų.

Dygliuotos padangos važinėjant mieste nėra būtinos. Naudojant tokias padangas ant automobilio būtina prisiklijuoti skiriamąjį ženklą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos