baneris leidinys

lydeka„Tai mano gyvenimo žuvis. Didesnės jau nesitikiu pagauti,“ – sako Remigijus Kupstaitis, taip pavadinęs savo laimikį, sugautą ant gyvo karosiuko iš valties Nemuno senvagėje ties Gelgaudiškiu. Įspūdinga lydeka svėrė daugiau kaip aštuonis kilogramus, o jos ilgis siekė beveik vieną metrą. Iki šiol didžiausia Remigijaus sugauta lydeka svėrė apie tris kilogramus. Tai, palyginus su ja, šita žuvis - tikra milžinė.

Žvejoti Remigijus pradėjo nuo ketverių – penkerių metų. Tad kiek save prisimena – tai vis meškeriojantį. Pirmoji jo meškerė buvo paties pasidaryta karklinė meškerė, o laukiant užkimbančio karosiuko, išstovėtos visos artimiausios kūdrų pakrantės. Su metais šis pomėgis virto ne tik laisvalaikio praleidimo būdu, bet jau beveik “liga”. Šiais laikais žvejybos reikmenų parduotuvėse galima nusipirkti viską: nuo kabliuko ir gyvo karosiuko iki pašaro žuvims, geros meškerės ir net valties, tik eik ir žvejok. Tačiau, pasirodo, viskas ne taip paprasta – reikia žinoti kaip, kur ir  kuo žvejoti, nes didžiosios žuvys, kaip teigia žvejys mėgėjas, gudrios, „ su aukštuoju išsilavinimu“, jų taip pigiai nepagausi. Todėl, pabjurus orams, jis nepraleidžia nei vienos televizijos laidos apie žvejybą, sužino daug vertingų patarimų, kokias žuvis ir kokiu masalu gaudyti.

Dažniausiai Remigijus žvejoja Nemune ir sako, kad šiemet žvejai savo laimikiais patenkinti – gal todėl sekasi, kad Nemunas taip plačiai šį pavasarį buvo ištvinęs ir, jam nuslūgus, daug žuvies panemunės vandens telkinukuose užsiliko.

Lieka tik palinkėti žvejui, kad tai būtų ne paskutinė tokia įspūdinga  žuvis. Juk artėja Šv. Kalėdos – norų ir svajonių išsipildymo metas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos