baneris leidinys

Lapkričio 23 dieną Marijampolėje vyko pirmasis regione verslo ir valdžios forumas „Verslo ir valdžios partnerystė: stipresnė savivalda, geresnis gyvenimas“. Pranešimą apie efektyvią verslo ir valdžios sąveiką skaitė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr.Vytautas Šileikis. Jis pateikė gražių bendradarbiavimo pavyzdžių Europoje.

Renginyje buvo aptartas verslo bendruomenės atstovavimas svarstant ir priimant svarbius regiono ir rajonų raidos sprendimus, savivaldos ir visuomenės grupių dialogo formos ir tradicijos, savivaldybių veiksmai ir verslininkų lūkesčiai gerinant verslo aplinką ir gyvenimo kokybę rajonuose.

Verslininkų ir valdžios forume dalyvavo ir mūsų rajono atstovai: Verslo informavimo centro direktorė Aurelija Baužaitė, UAB „Gulbelė“ direktorius Arūnas Tarnauskas, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Arvydas Šlėderis, Verslo klubo prezidentas Arūnas Matusevičius.
 
A.Tarnausko manymu, norint susikurti geresnį gyvenimą, nereikia vien verkšlenti, dėl krizės, kad valdžia bloga – reikia veikti. Pasak UAB „Gulbelė“ direktoriaus, veikliausi ir iniciatyviausi dažniausiai būna verslininkai. „Šakiuose jau dešimtus metus gyvuojantis Verslo klubas galėtų tapti dialogo su valdžia pradžia. Atmetus konkurenciją, interesų konfliktus reikėtų išmokti veikti kartu. Tai, galbūt, būtų iššūkis, tačiau šis iššūkis pačiu laiku“, - sakė A.Tarnauskas, įžvelgdamas verslo ir valdžios partnerystėje geresnės ateities rezultatus.

Verslo informavimo centro direktorė mano, kad panašią diskusiją būtų naudinga ir reikalinga surengti Šakių rajono verslininkams ir valdžios atstovams, draugiškai pasvarstyti, ką jie galėtų bendrai nuveikti gerindami žmonių gyvenimo kokybę, kad žmonės liktų rajone, kad visi kartu galėtų išgyventi šį sunkmetį, o ne ieškotų geresnio gyvenimo svetur. Jos nuomone, valdžia turėtų daugiau padėti mūsų verslininkams, nes jie ne tik pagrindiniai renginių rėmėjai, bet ir mokesčių mokėtojai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos