baneris leidinys

Baigęs specialius medžioklės kursus Vilniuje, kitąmet Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Šakių skyriuje dirbs jaunas, perspektyvus, naujai išrinktas medžioklės žinovas Darius Čiužas iš Briedžių.

Gruodžio 17 dieną Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Šakių skyriuje vyko konkursas Šakių skyriaus medžioklės žinovo pareigoms užimti. Konkurse dalyvavo penki pretendentai. Tačiau jame geriausiai pasirodė Briedžių kaimo gyventojas D. Čiužas. Jaunuolis nuo mažų dienų domisi medžiokle ir jau ne vienerius metus yra medžiotojas. Naujai išrinktas medžioklės žinovas yra baigęs Kauno technologijos universitetą, kur įgijo aplinkos inžinerijos mokslo magistro kvalifikacijos laipsnį. Kaip teigė iš pareigų besitraukiantis ilgametis medžioklės žinovas Petras Šimaitis, D. Čiužas konkurse pasirodė puikiai. „Kandidatas labai gražiai pakalbėjo, pasidalijo mintimis, ką galvoja apie medžioklę. Džiaugiuosi, kad jaunimas ateina“, - teigė P. Šimaitis.  

Darbą Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Šakių skyriuje D. Čiužas pradės kitąmet, kai Vilniuje baigs specialius medžioklės kursus.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos