baneris leidinys

kuncaitisŠakių savivaldybės Ūkio skyrius ir UAB „Šakių vandenys“ nerimauja dėl nedrausmingų rajono gyventojų, kurie nekreipia dėmesio į raginimus ir perspėjimus prisijungti prie bendrų nuotekų valymo sistemų.

Nuotr. Pasak K. Kuncaičio, apie 400 Girėnų, Giedručių ir Lukšių gyventojų neprisijungę prie bendrų nuotekų valymo trasų.


Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis informavo, kad apie 400 Girėnų, Giedručių ir Lukšių gyventojų yra neprisijungę prie bendrų nuotekų valymo trasų ir nepaiso nei raginimų nei įspėjimų. Pasak UAB „Šakių vandenys“ vadovo Vaido Litinsko, nemaža dalis gyventojų laukė, kada bus nutiestos bendros trasos ir noriai prie jų jungėsi, kitus užteko tik paraginti, o likusioji dalis išvis ignoruoja bet kokius raginimus. Po pirmojo įspėjimo prie trasų prisijungė apie 20 proc. įspėtųjų. Prisijungimas prie bendrų nuotekų valymo sistemų kainuoja apie 2 tūkst. litų, nesvarbu, kas tuos darbus atliktų.

Kol kas galvojama, kokių priemonių imtis, kad gyventojai laikytųsi numatytos tvarkos ir pagal ES įgyvendintus projektus prisiimtos atsakomybės. Per šiuos metus ten, kur trasos nutiestos (kalbama apie Lukšius, Girėnus ir Giedručius) gyventojai turi prisijungti. „Jei per šiuos metus mes nepriversime gyventojų to padaryti, bus katastrofa“, - konstatavo V. Litinskas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos