baneris leidinys

reksas„Draugo“ laikraščio 15 numeryje publikuotame straipsnyje „Šeimininkai viltingai tikisi atgauti mylimą šunį“ buvo pasakojama apie Žanetos ir Raimondo Švelnių šeimos dingusį augintinį Reksą. Po kelias savaites trukusios paieškos šiandien jie vėl džiaugiasi savo augintiniu.

Kaip teigė Ž. ir R. Švelniai, Reksą jie atgavo prieš kelias dienas. Šakiuose klajojęs paklydėlis buvo priglaustas net kelių žmonių, kol pagaliau sugrįžo į namus.

Pasirodo, pabėgęs šuo priklydo vienoje Šakių degalinėje, kurioje dirbęs žmogus priglaudė Reksą, nes didelio šuns ėmė bijoti žmonės, atvykę užsipilti degalų. Degalinės darbuotojas šunį parsivežė namo, jis paskelbė aplinkiniams apie priklydusį didelį šunį. Netrukus Reksas turėjo naujus šeimininkus. Jį paėmė jauna pora, sakydama, jog tai jų šuo. Tačiau po kelių dienų šuo vėl buvo grąžintas degalinės darbuotojui, nes jį paėmę žmonės įsitikino, kad tai ne jų šuo. Po to degalinės darbuotojas prisiminė senesniuose „Draugo“ laikraščiuose skaitytą straipsnį ir nutarė paskambinti Ž. ir R. Švelniams. Tad po šio skambučio žmonės atgavo savo mylimą Reksą. „Neapsakomas jausmas buvo jį vėl apkabinti, paglostyti“,- teigė Ž. ir R. Švelniai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos