baneris leidinys

Šiuo metu Šakių rajono valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba kartu su kitomis šalies rajoninėmis veterinarijos tarnybomis reorganizuojama ir nuo liepos 1 dienos bus prijungta prie Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT).

Reorganizuojamos biudžetinės įstaigos, kurios kaip juridiniai asmenys po reorganizavimo baigia savo veiklą. Perdavus rajonines veterinarijos tarnybas Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai bus tinkamai vykdomos tapačios valstybinės maisto, veterinarinės, vartotojų teisių apsaugos maisto ir su juo susijusių paslaugų teikimo funkcijos.

Įgyvendinus naują VMVT administracijos struktūrą, optimaliau ir ekonomiškiau bus naudojami šių įstaigų turimi materialiniai ir žmogiškieji ištekliai ir patirtis. Tokiu būdu bus optimizuotas specializuotų biudžetinių įstaigų ir pareigybių skaičius ir atitinkamai sumažės šių įstaigų valdymui skirtos išlaidos.

Kadangi vyksta reorganizacija, Šakių rajono VMVT darbuotojams jau įteikti atleidimo lapeliai. Po reorganizacijos, manoma, darbuotojai liks dirbti toliau.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos