akcija2024 568px

mugeBalandžio 16 dieną Šakiuose šurmuliavo kasmetinė pavasarinė mugė. Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, mugėje buvo gausu įvairiausių prekiautojų ir lankytojų.  

Nuotr. Šakiečiai pavasario mugėje įsigijo medelių sodinukų.

Praėjusį šeštadienį Šakiuose surengtos mugės metu prekiautojus, mugės svečius gamta džiugino ramiu pavasariniu oru. Kaip ir ankstesniais metais, taip ir šiemet, prekiautojai užėmė visą priešais Šakių rotušę esančią alėją. Kaip ir dera mugėms, čia buvo galima įsigyti pačių įvairiausių prekių nuo duonos, gėrimų, rūkytų mėsos gaminių iki vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių krūmų, įvairių gėlių bei sodo technikos. Tad prekybininkų sėkmė priklausė tik nuo pateiktų prekių asortimento ir kainų. Ne vienerius metus Šakiuose vykusioje mugėje gėlėmis prekiavusi moteris tikino, jog šiemet gėles žmonės pirko vangiau nei pernai. Pardavėja įsitikinusi, kad tam įtakos turėjo vėsus šiųmetis pavasaris.

Tačiau, kad ir kaip prekiautojai besiskųstų, šakiečiai vienas po kito nešini įvairiais medeliais ir pirkinių krepšiais traukė namų link. Mugės svečius linksmino Šakių kultūros centro folklorinis ansamblis „Šakija“, vadovaujamas Virginijos Snudaitienės.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos