baneris leidinys

pazereckieneAsta GVILDIENĖ

Be galo energinga ir drąsi buvusios aludės, kurią šakiečiai pavadino „Katu“, savininkė Ilona Pažereckienė, negalėdama pasinaudoti europinėmis lėšomis verslo plėtrai, nenuleido rankų. Savo klientus ji pasitinka ne tik su šypsena, bet ir erdviose patalpose, kurias įrengė savo jėgomis ir pritaikė neįgaliesiems.

Nuotr. Kavinės statusą gavusios maitinimo įmonės savininkė I.Pažereckienė į gyvenimą žiūri su optimizmu.


Vizijos įgyvendinimas

„Jei anksčiau buvo slenkstis ant slenksčio, tai šiandien iškeltos ir sulygintos grindys leidžia laisvai judėti su neįgaliojo vežimėliu, - pasakojo I.Pažereckienė. – Darydami pirtį praplatinsime tualetą. Šiuo metu šalia pastato po stogu rengiamas baseinas, virš pirties 20 kv. metrų kambarys turistų nakvynei, užsakyti nauji uosiniai baldai praplatintai kavinės salei, ant kurios viršaus planuojame įrengti atvirą balkoną su staliukais klientams. Visas šias vizijas verslininkė įgyvendina savo jėgomis, pasiskolinusi tik 50 tūkst. litų iš AB „Šiaulių bankas“. Prašydama  paramos padengti palūkanas, ji kreipėsi į Verslo plėtros tarybą ir prasitarė, kad tai jai būtų didelė parama.
 
Pigu, skanu ir daug

Nors ne visi šakiečiai dar žino, kad jau du mėnesius po rekonstrukcijos veikianti įstaiga gavo kavinės statusą, tačiau užsakymų ir lankytojų dėl lankstaus aptarnavimo ir skanaus maisto kasdien vis daugėja. Šiandien kavinė gali pasiūlyti mažiausiai penkiolika ką tik pagamintų patiekalų, tarp jų ir firminį, tik čia kepamą Gordano kepsnį, taip pat dideles pietų porcijas, kainuojančias tik 8 litus, o, užsisakius visam mėnesiui, kaina sumažėja iki 7 litų.

Visi produktai natūralūs

„Gaspadinės su paruoštu maistu gali nuvažiuoti ir kliento patalpose suruošti banketą, - pasakoja verslininkė. - Šeštadieniais mūsų kavinėje rengiamos įvairios iškilmės. „Maistas natūralus, pagamintas iš kokybiškų produktų, kurių daugelis perkama pas ūkininkus, daržovės garnyrams auginamos savo, čia pat kieme esančiame žemės sklypelyje. Kavinės virtuvėje kepami natūralūs vyniotiniai, gaminami prašmatnūs patiekalai, tokie kaip Kelmas iš šonkauliukų. Jei klientai pageidauja, atskirai ruošiamas maistas vaikams, garuose verdamos daržovės.

Naujovės klientams

„Mes suvalkiečiai, - juokiasi kavinės savininkė. – Norime pavalgyti daug, pigiai ir skaniai.“ Ir lyg puse lūpų prasitaria, kad dar šią savaitę turi būti atvežta ir sumontuota nauja speciali krosnis picų kepimui. „Tai bus didelė mūsų virtuvės naujovė, - džiaugiasi I.Pažereckienė. – Išmoksime kepti picas ir siūlysime kavinės lankytojams.“

Dar tik svajonėse, bet visai realios muzikinių vakarų  vizijos, kai penktadieniais po darbų vyresnės kartos žmonės galės susirinkti kavinėje pasiklausyti gyvos muzikos, pailsėti ar šiaip smagiai praleisti laiką.

Nuolaidos neįgaliesiems

Jau pasirašyta sutartis su Šakių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininku Sauliumi Rakausku, kurioje numatyta, kad į kavinę atvykę neįgalieji galės gauti tam tikras nuolaidas maistui ir smagiam laiko praleidimui prie biliardo stalo ar pirtyje. Juk neįgalieji taip pat nori pramogauti, išeiti prasiblaškyti iš namų, o tokių galimybių mūsų rajone iš tiesų dar labai mažai.

Svetimo skausmo nebūna

Atrodo, kad niekada nepavargstanti ir sunkiausiomis minutėmis nenusimenanti verslininkė sako, kad ją palaiko ir palūžti neduoda, stiprybės ir gyvybingumo suteikia ta pačia kaip ir ji onkologine liga serganti, tačiau optimizmu ir energija trykštanti draugė bei visas kavinės darbuotojų kolektyvas, gyvenantis kaip viena šeima. „Mano darbuotojai patys geriausi, - giria ir džiaugiasi verslininkė. – Šiuo metu dirba septyni žmonės, o artimiausiu laiku bus įdarbintas dar vienas, nes reikės picų kepėjos.“

„Aš norėčiau, kad visi mano kavinės lankytojai čia jaustųsi gerai, kad nepatogumai netrukdytų smagiai praleisti laiką, - kalbėjo I. Pažereckienė. – Šiais laikais svarbiausia – klientų poreikiai. Stengiamės jiems patikti ir įtikti.“

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos