baneris leidinys

Pasirašius Gamtinių dujų įstatymo pataisas ir jų įgyvendinimo įstatymą Lietuvoje atsiras konkurencija dujų rinkoje, dėl šios priežasties sumažės kainos ir bus lengviau įgyvendinami energetiniai projektai.

Trečiadienį šalies prezidentė pasirašė Gamtinių dujų įstatymo pataisas ir jų įgyvendinimo įstatymą. Priežastis yra labai aiški: gamtinių dujų kaina per du praėjusius mėnesius pakilo daugiau, nei per praėjusius metus. Kaina per du mėnesius (gegužę ir birželį) pakilo 166 litais už toną. Šilumos tiekimo bendrovės už 1000 kubinių metrų dujų birželio mėnesį mokėjo 1648 litus su transportavimo mokesčiu, o gegužę dujų kaina buvo 50 litų mažesnė – 1598 litai.

Tai, pasak D. Grybauskaitės, svarbus žingsnis energetinės priklausomybės mažinimo link, nes atskyrus veiklas sumažės Lietuvos priklausomybė nuo vieno dujų tiekėjo.

Pasirinkus daugiau dujų tiekėjų atsivers kelias konkurencijai rinkoje, bus užtikrinti alternatyvūs tiekėjai, Lietuva galės sparčiau įgyvendinti energetinius projektus ir užtikrinti šalies gyventojams geresnes dujų kainas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

85

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos