baneris leidinys

renovavimo_seminarasBūsto ir urbanistinės plėtros agentūra, bendradarbiaudama su Šakių rajono savivaldybe, trečiadienį organizavo seminarą daugiabučių namų gyventojams, administratoriams, daugiabučių namų savininkų bendrijoms, savivaldybių ir seniūnijų specialistams bei kitiems būsto rinkos dalyviams. Tačiau seminare dalyvavo vos keletas entuziastų, kuriuos sudomino daugiabučių namų renovavimo klausimas.

Nuotr. Nors daugiabučių namų renovavimas tampa vis aktualesne tema, tačiau gyventojai vangiai tuo domisi.

Seminare buvo supažindinta su teikiama parama bei galimybėmis atnaujinti daugiabučius namus pagal Daugiabučių namų modernizavimo programą. Šis seminaras buvo išskirtinis tuo, jog šiais metais susirinkime galėjo dalyvauti ne tik bendrijos, bet ir visi daugiabučių namų gyventojai. Seminare pranešėjai kalbėjo, jog Šakiuose daugelis daugiabučių namų gyventojų moka dideles sąskaitas už šildymą, nes senos statybos namuose patalpų šildymui suvartojama daugiau energijos. Tačiau jie neslėpė, jog niekas nesiima remonto darbų vien todėl, kad nėra lengva priimti bendrus sprendimus.

Seminaro metu buvo pateikta faktinių modernizuotų daugiabučių namų pavyzdžių. Iš jų geriausi rezultatai yra Plungėje. Ten renovuotuose namuose sunaudojama nuo 8 iki 12 kilovatvalandžių už kvadratinį metrą (Šakiuose apie 30). Pranešėjų teigimu, renovuoti namai gali konkuruoti su naujos statybos pastatais. Seminaro organizatoriai priminė projektų rengimo, finansavimo tvarką, teisės aktų pakeitimus, įsigaliojusius nuo šių metų vasario 6 dienos bei planuojamus pakeitimus dėl valstybės paramos intensyvumo padidinimo.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

86

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos