baneris leidinys

Artėjant šildymo sezonui dviejose rajono įstaigose bus pastatyti nauji šildymo katilai, nes senieji jau atitarnavo. Tam prireiks apie 50 tūkst. litų.

Kudirkos Naumiesčio seniūnas Vincas Alfredas Puida kalbėjo, kad dabartinis katilas, kuriuo buvo šildomos ir seniūnijos, ir ambulatorijos patalpos, tarnavo apie 18 metų. „Jau du metus kalbėjome, kad reikia keisti, bet vis dėl lėšų stygiaus to nepadarydavome. Ne kartą buvo ir virintas, ir kitaip tvarkytas. Bijojome, kad tik ištvertume žiemą“, - teigė V. A. Puida. Seniūnija, gavusi rajono vadovybės patvirtinimą, kad lėšų katilo įsigijimui bus skirta, artimiausiu metu planuojama pradėti darbus. Seniūnas aiškino, kad reikia paruošti vietą, nes būsimas katilas bus didesnis, tačiau bent kol kas nebus atjungiamas ir senasis. Manoma, kad visi darbai galėtų būti atlikti per porą savaičių. Kadangi seniūnija katilą statys savo pajėgomis, taip tikisi ir sutaupyti. Planuojama, kad šiems darbams prireiks apie 18-19 tūkst. litų.

Iš savivaldybės rezervo jau skirta lėšų ir dar vieno katilo įsigijimui. Keisti senąjį katilą reikia ir Siesartėnų pagrindinėje mokykloje. Čia katilas taip pat statytas bemaž prieš 18 metų ir jau nepajėgė apšildyti visų mokyklos patalpų. Ši investicija savivaldybei atsiėjo apie 30 tūkst. litų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos