baneris leidinys

vamzdziu_tiesimasAplinkos projektų valdymo agentūra informavo, kad UAB „Šakių vandenys“ projektas yra vykdomas netinkamai ir, jei laiku nebus pasirašyta bent viena iš rangos darbų sutarčių, agentūra siūlys stabdyti projektą. UAB „Šakių vandenys“ tikisi, kad viską pavyks įgyvendinti laiku.

Nuotr. Jei nebus sustabdytas „Šakių vandenų“ projektas, jo įgyvendinimo metu planuojamos tiesti naujos vandentiekio ir nuotekų tinklų trasos, statomi valymo įrenginiai.

Projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Šakių rajone“ įgyvendinimo metu planuojama nutiesti 8.04 km naujų vandentiekio tinklų ir 25.54 km naujų nuotekų tinklų bei pastatyti nuotekų valymo įrenginius Kiduliuose, Griškabūdyje, Plokščiuose, Kriūkuose, o Lekėčių nuotekų valymo įrenginius numatyta rekonstruoti. Bendra projekto vertė – 27 mln. 110 tūkst. litų. Atlikus visus numatytus darbus, galimybę naudotis centralizuotais nuotekų tinklais įgytų beveik du tūkstančiai, vandentiekio tinklais - apie 400 rajono gyventojų.

Projektų valdymo agentūra pažymi, kad projekto įgyvendinimas Šakių rajone vykdomas netinkamai, iki šiol nėra užbaigtos pirkimo procedūros ir nepradėtas veiklų įgyvendinimas, viešieji pirkimai vykdomi nepagrįstai ilgai. Agentūra apie tai raštu informavo ir UAB „Šakių vandenys“, ir Šakių rajono savivaldybę, tačiau, vis tiek nesilaikoma sutarties sąlygų. „Informuojame, kad nepasirašius bent vienos rangos darbų sutarties iki šių metų gruodžio 1 dienos, Agentūra siūlys Aplinkos ministerijai priimti sprendimą dėl šio projekto sustabdymo“, - rašoma Projektų valdymo agentūros pranešime.
 
Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis patikino, kad ši situacija gerai žinoma. Jo komentaras, kodėl taip atsitiko, buvo trumpas. „Todėl, kad labai „tobuli“ viešųjų pirkimų įstatymai“, - neslėpdamas sarkazmo teigė vedėjas. UAB „Šakių vandenys“ vadovas Vaidas Litinskas pasakojo, kad dėl viršijančios biudžetą kainos viešąjį pirkimą teko nutraukti, nors buvo tikimasi, kad to neprireiks. Be to, vienas iš dalyvių dėl to kreipėsi į teismą ir, kol vyko teisiniai procesai, negalėjo vykti jokios kitos procedūros. Dabar, kaip patikino V. Litinskas, viešieji pirkimai dėl valymo įrenginių eina į pabaigą, o ir dėl nuotekų tinklų tiesimo laimėtojai turėtų paaiškėti artimiausiu metu. „Žinoma, jei vėl nebus jokių teismų, tada viską spėsime laiku, tačiau jeigu vyksta teismai, į tai turėtų atsižvelgti ir Agentūra, nes mes nieko negalime daryti“, - kalbėjo UAB „Šakių vandenys“ direktorius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos