baneris leidinys

radiatoriusŪkio komiteto posėdžio metu bendru sutarimu iš darbotvarkės buvo išimtas klausimas dėl UAB „Šakių šilumos tinklai“ centralizuotai tiekiamos šilumos kainų dedamųjų nustatymo ir paaiškinta, kodėl taip pasielgta.

Rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius teigė, kad šis klausimas į darbotvarkę buvo įtrauktas tik todėl, kad tarybos nariai galėtų susipažinti su formulių makalyne, dėl kurių valdžios žmonės  visuomenei atrodytų kaip ja nesirūpinantys parazitai.

UAB „Šakių šilumos tinklai“ abonentinės tarnybos vadovas Henrikas Zaremba pabrėžė, kad įmonės šimtaprocentinis akcininkas yra savivaldybės taryba, todėl ji ir nustato visą tvarką. „Tegul žmonės nors keletą mėnesių už šildymą moka mažiau, - kalbėjo meras. – Kodėl mes turim patys žmones „pribaiginėti“, kol jie dar gali kvėpuoti. Kai Vyriausybė nustatys kitas kainas, tuomet jos ir įsigalės, o dabar lieka galioti senoji kaina - 24,36 litai už kilovatvalandę.“

„Kažkas kažką nusprendžia, o paskui žmonės mums ant galvų kuolus tašo ir į akis spjaudo, kad atimam paskutinį duonos kąsnį. Kodėl mes turime būti atpirkimo ožiais?“, - klausė J.Bertašius.

Pasak savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjo Kęstučio Kuncaičio, Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės  komisija nustatė UAB „Šakių šilumos tinklai“ dedamąsias, o ne kainas. Rugsėjo 30 dieną išėjo nauja šilumos ūkio įstatymo redakcijos pataisa, kuri ir jo, ir mero teigimu, labiau aktuali didmiesčiams.
 
Mokestį už šilumos punktų priežiūrą, kuris sudarys 0,77 Lt, įskaičiuojamą į šilumos kainų dedamąją, J.Bertašius pavadino eiliniu akių dūmimu. Mūsų krašte UAB „Šilumos tinklai“ gali būti ir šilumos tiekėju, ir šilumos punktų prižiūrėtoju.

Visi komiteto nariai vieningai pritarė klausimo išėmimui iš darbotvarkės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos