baneris leidinys

Lapkričio 14-ąją pagal sutartį UAB „Klaipėdos keliai“ turėjo baigti sankryžų įrenginėjimą rajone. Nesulaukus minėtos datos sutartis buvo nutraukta anksčiau. Tai pirmasis toks atvejis Lietuvoje.

Ne kartą buvo keliamas klausimas, kad darbus atliekantys „Klaipėdos keliai“ nespėja pagal darbo grafikus ir abejota jų kompetencija, tačiau rangovas tikino, kad iš paskutiniųjų stengsis įvykdyti sutarties sąlygas. Visgi Lietuvos automobilių kelių direkcijai neliko nieko kito, kaip nutraukti sutartį su rangovu. Spalio 26 dieną direktorius Skirmantas Skrinskas pasirašė įsakymą, kuriuo nutraukė sutartį su UAB „Klaipėdos keliai“. Tokio atvejo, kai nebaigus darbų sutartis su rangovais nutraukiama anksčiau, direkcijos darbo praktikoje dar nebuvo. Kiek žinoma, tokio atvejo dar nebuvo ir Lietuvoje. Na, dabar bus.

„Klaipėdos keliams“ bus sumokėta už atliktus darbus, tačiau jiems nebus grąžinta sutarties įvykdymo garantija, kurią bendrovė sumokėjo bankui kaip užstatą. Nemaža pinigų suma įmonei grąžinama įvykdžius sutartį, tačiau dabar taip neįvyks. Be to, Viešųjų pirkimų tarnyba bus informuota, kad ši bendrovė yra nepatikima. Taigi, „Klaipėdos keliai“ patyrė ne tik finansinius, bet ir moralinius nuostolius.

Vėliau  bus skelbiamas naujas konkursas ir pavasarį turėtų paaiškėti naujas rangovas, kuris užbaigs pradėtus darbus ir Šakiuose, ir Griškabūdyje. Tačiau svarbiausia, ko ne kartą baiminosi ir „Marijampolės regiono keliai“, ir „Šakių kelių tarnyba“, kad eismo saugumas žiemos laikotarpiu sankryžose turės būti užtikrintas ir ta atsakomybė guls būtent ant šių įmonių pečių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos