baneris leidinys

Po Šakių kultūros centre atlikto audito Kontrolės komitete posėdžiavę nariai konstatavo, jog centre organizuojama gana daug nemokamų renginių, patalpomis dažnai naudojasi įvairios organizacijos centrui nemokančios nė lito. Taip, komisijos narių nuomone, būti neturėtų.

Kontrolierė Asta Domeikienė Šakių kultūros centrą apibūdino kaip gana įdomią įstaigą, kuri galėtų užsidirbti, tačiau, ar pasinaudoja visomis realiomis galimybėmis, kitas klausimas. Kontrolierės pastebėjimu, jokiuose popieriuose nėra reglamentuota, kas ir kaip gali naudotis patalpomis, kam taikyti mokesčius, o kam ne. Vienareikšmiškai nuspręsta, kad ir nedidelis, tačiau simbolinis mokestis turėtų būti imamas beveik iš visų patalpomis besinaudojančiųjų. „Juk, kad ir kiek žmonių ateina į susitikimą ar renginį, elektra dega, naudojamasi patalpomis. Organizatoriai turėtų už tai atsiskaityti bent simboliškai“, - teigė Kontrolės komiteto pirmininkas Edmundas Rinkevičius.

Tokią tvarką, kaip tikino kultūros centro direktorę vaduojantis renginių koordinatorius Mindaugas Kriaučiūnas, jie bando įsivesti, tačiau kai niekur tai nereglamentuota, taip ir lieka neaišku, iš ko imti pinigus. „Būtų labai gerai, jei žinotume, kam galime leisti patalpomis naudotis nemokamai. Tikrai daug organizacijų ir renginių būna. Manau, už šias lėšas būtų galima susirinkti ar kosmetiniam remontui, ar kam“, - pritardamas komiteto nariams kalbėjo M. Kriaučiūnas.

Posėdžio pabaigoje nuspręsta, jog Kultūros ir turizmo skyrius turėtų parengti tvarką, kurią galėtų patvirtinti ir rajono taryba. Turėtų būti aiškiai numatyta, kam ir kokių renginių metu patalpomis galima leisti naudotis nemokamai, o kokiais atvejais turėtų būti mokamas mokestis. Šiam siūlymui pritarė ir savivaldybės kontrolierė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos