baneris leidinys

grigaitieneRajono savivaldybė už 119 tūkst. litų nupirko tris socialinius vieno kambario butus. Tiesa, dėl kai kurių iš jų kainos diskutuota ir manoma, kad ji per didelė.

29.36 kv.m bendro ploto būstas už 35 tūkst. litų nupirktas Šakiuose, Vytauto gatvėje, 31.37 kv.m. butas už 50 tūkst. įsigytas Šakiuose, Šaulių gatvėje, ir 32.28 kv.m. butas už 34 tūkst. litų nupirktas Gelgaudiškyje, Mokyklos gatvėje.

Pasak Biudžeto ir turto skyriaus vedėjos Egidijos Grigaitienės, iš viso buvo pateiktos tik keturios paraiškos, tad tik viena iš jų buvo atmesta (siūlytas butas Šakiuose, Kęstučio gatvėje). „Maniau, kad būsime apversti paraiškomis, bet taip nebuvo“, - situaciją apibūdino vedėja. Kodėl sulaukta tik tiek siūlymų, sunku atsakyti. Yra manančių, kad trūko informacijos, nes realiai galėjo būti pasiūlyta daug daugiau variantų.
 
Ūkio komiteto posėdžio metu diskutuota, kad kai kurių minėtų būstų kainos gerokai užkeltos. Pasak komiteto pirmininko Henriko Zarembos, šiuo klausimu gali padėti ir UAB „Šakių šilumos tinklai“, kurie žino laisvus butus ir kartais už juos tektų padengti tik įsiskolinimus, yra tokių, kurie niekam nepriklauso. „Manau, kainos užkeltos dvigubai. Ateityje į tai reikėtų labiau atsižvelgti, labiau išdiskutuoti“, - ragino pirmininkas. Jam pritarė ir kiti posėdžio dalyviai. Gerokai per brangus posėdžiaujantiems pasirodė Gelgaudiškyje įsigytas būstas.

Dar vienas faktas – visi butai bus šildomi centralizuotai, tad ar taip nebus sudarytos sąlygos skolų augimui? Šiai minčiai pritarė daugelis Ūkio komiteto posėdžio narių bei E. Grigaitienė, teigusi, kad taip savotiškai „programuojamos skolos“. Ūkio komiteto posėdžio metu diskutuota, kad jei butai būtų šildomi autonomiškai, o ne centralizuotai, tam būtų kur kas mažesnės galimybės.

Kaip bebūtų, Biudžeto ir turto skyriaus vedėja atkreipė dėmesį, kad čia jau galutinė ataskaita ir komisija viską įvykdžiusi bei apžiūrėjusi, tad nieko pakeisti negalima. Galų gale, kaip minėjome, teko rinktis tik iš keturių variantų, buvo numatyti tam tikri reikalavimai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos