baneris leidinys

Savaitgalį aplinkosaugininkai vykdė poledinės žūklės mėgėjų patikrinimą. Aplinkos apsaugos inspektoriai sutiktų žvejų prašė parodyti žvejybos leidimą, domėjosi, ar žvejys turi privalomą apsaugos priemonę – smaigus, įsitikino, ar jis laikosi Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių.
 
Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento Šakių rajono agentūros vedėjas Kęstutis Lopeta informavo, jog savaitgalį rajone reidą vykdė trys inspektoriai ir keturi neetatiniai aplinkosaugininkai. Reido metu buvo patikrinta 13 vandens telkinių: 12 tvenkinių ir Nemuno pakrantės. Tikrintojai daugiausiai - 20 žvejų sutiko Nemuno pakrantėse. Ant pavienių rajono tvenkinių žvejų sutikta vos po du tris.
 
Iš viso reido metu inspektoriai patikrino 35 žvejus. Iš jų leidimus žvejoti turėjo 29 asmenys,  trys žvejai turėjo teisę žvejoti nemokamai. Nustatyta, jog savaitgalį be leidimų laimikius gaudė trys žvejai. Du žvejai buvo nubausti dėl neteisėtos poledinės žvejybos gyvu jauku, kuris nuo sausio 1 iki balandžio draudžiamas.
 
Beje, iš visų patikrintųjų 19 žvejų turėjo su savimi privalomą apsaugos priemonę – smaigą. Neturėjusius smaigų ir leidimų žvejoti Šakių rajono aplinkos apsaugos agentūros inspektoriai šįkart tik įspėjo.  
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos