baneris leidinys

UAB „Ekonovus“ direktorius Alvydas Meliūnas kvietė rajono žemdirbius sudaryti sutartis su jo vadovaujama bendrove. Direktorius žadėjo žemdirbiams palankias bendradarbiavimo sąlygas.
 
Rajono ūkininkų susirinkime dalyvavęs UAB „Ekonovus“ direktorius A. Meliūnas ragino rajono ūkininkus pasinaudoti jo vadovaujamos bendrovės teikiamomis paslaugomis. Kaip informavo direktorius, pernai bendrovė pradėjo iš rajono ūkininkų ir įmonių surinkinėti antrines žaliavas – polietileną, šienainio plėvelę, išplautus kanistrus, kartoną ir visas kitas perdirbamas medžiagas.

A.Meliūnas informavo, jog vienu kartu iš tam tikro objekto šiukšlių vežėjai gali paimti šešias tonas antrinių žaliavų. „Ūkininkai gali kooperuotis. Ir viskas bus surinkta“, - teigė direktorius.

Beje, pernai bendrovė aptarnavo apie šimtą ūkininkų ir iš jų surinko 400 tonų atliekų. „Būkime savo rajono patriotai. Ne kauniečiams ar žemaičiams atiduokite, o Šakiams. Atliekų tvarkymui būtų įdarbinti keturi žmonės“, - tikinėjo A. Meliūnas, pridurdamas, jog atliekų supirkimo kainos sutariamos asmeniškai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos