baneris leidinys

case 450Šį pavasarį tradicinė jau devynioliktoji  Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2014“, vykusi balandžio 3–5 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete, išsiskyrė ne tik parodos dalyvių, bet ir lankytojų gausa. Didelis būrys šakiečių, ypač nemažai žemdirbių, šiemet itin domėjosi parodoje pristatomomis žemės ūkio technikos naujovėmis, apžiūrėjo kitas parodos ekspozicijas.
 
Nuotr. Lukšių žemės ūkio bendrovėje šiemet per darbymetį į laukus išriedės galingas Case IH Ouadtrac 450 traktorius.
 
Smalsių parodos lankytojų netrūko visas tris dienas, tačiau bene didžiausias žmonių antplūdis buvo šeštadienį, paskutiniąją parodos dieną.

Parodoje „Ką pasėsi... 2014“ dalyvavo 306 šalies firmos, įstaigos, organizacijos, apie 220 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų, sodininkų ir daržininkų. Keturiolika firmų atvyko iš užsienio – Lenkijos, Latvijos, Danijos, Bulgarijos, JAV.  Parodos organizatoriai sulaukė svečių net iš 22 pasaulio šalių.

Parodoje savo ekspozicijas pristatė ir šakiečių UAB „ Audrokesta“, Šakiuose savo prekybos padalinį turinti panevėžiečių bendrovė „Specagra“  bei alytiškių „Ordo“. Itin daug parodos dalyvių dėmesio sulaukė „Dotnuvos projektų“ žemės ūkio technikos ekspozicija. Šakiečiai žemdirbiai atkreipė dėmesį į Lukšių žemės ūkio bendrovei priklausantį itin galingą, 24 tonas sveriantį traktorių Case IH  Quadtrac 450 su nepriklausoma 4 vikšrų važiuokle (6 cilindrai, 369 kW, 501 AG).

Parodos medaliais ir diplomais buvo apdovanota dešimt parodos dalyvių. Už biologinį produktą  „NPK Magic“  apdovanojimas skirtas UAB „Kustodija“, už automatinio gyvulių šėrimo sistemą „Mix Feeder“ medalis ir diplomas įteiktas UAB „Biržų žemtiekimas“, už kombainą „John Deere T660“   apdovanota UAB „DOJUS agro”.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos