Ar balsuosite Europos Parlamento rinkimuose?

klausimelis 06 07Bronislava iš Keturnaujienos:

Balsuosiu. Kadangi partijų daug, pasirinkimas nelengvas. Svarbiausia, jog politikai žiūrėtų ne tik Europos Sąjungos, bet ir Lietuvos – iš ekonominių, politinių ir visokių kitokių pusių. Nors turiu vieną partiją, kuriai simpatizuoju, bet vis tiek labiau atsižvelgiu į tai, kas sakoma, žadama. Į tai reikės atkreipti dėmesį ir reitinguojant. Dabartinis mano pasirinkimas nebūtinai atsikartos rudenį, per Seimo rinkimus. 

klausimelis 06 07 2

Erika iš Šakių:

Tikrai taip. Už ką, dar nežinau, vis dar svarstau. Neturiu vienos partijos, kurią visuomet palaikyčiau, tai prieš rinkimus tiesiog įdėmiai skaitau programas, tad, kai bus Seimo rinkimai rudenį, žiūrėsime iš naujo. Kalbant apie Europos Parlamentą, manau, svarbiausia, jog būtų gerai mums, turime parodyti Lietuvą iš gerosios pusės, kitaip sakant, kad gerai reprezentuotų, gėdos nepridarytų. Mano aplinkoje visi planuoja eiti balsuoti, nes po paskutinių rinkimų galutinai įsitikino, kad antraip nieko gero nebus.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.