Šiandien Gedulo ir vilties diena. Kaip prisidėti prie atminties išsaugojimo?

klausimelis 06 14Juozas iš Šakių:

Miniu šią dieną, einu į renginius, lankau ir buvusius tremtinius, kurie nevaikšto. Pats esu tremtinys, bet man pasisekė, grįžau į Lietuvą. Dėl jaunosios kartos... Jiems neįdomu. Sudominti ir suprasti galima tik papuolus į panašią padėtį. Dabar kita karta, kitoks požiūris, o tada buvo tokie laikai. Skatinti reikėtų, bet jau savo likusį gyvenimą nesugebėsiu to padaryti. 

klausimelis 06 14 2

Vaida iš Katilių:

Kartais pagalvoju, kad baisu, jog toks scenarijus nesikartotų. Savo aplinkoje irgi turėjome tremtinių. Svarbu išsaugoti atminimą. Kaip prisidėti prie to? Manau, iniciatyvų įvairių vyksta, tam skirtų renginių, tiesiog reikėtų patiems daugiau dalyvauti, nes tokių dienų pamiršti negalima.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.