Ar dalyvausite miesto šventėje?

klausimelis 06 28Kęstutis iš Šakių:

Be abejo, būtinai ir solidarumo bilietą pirksiu. Į šventę ne kiekvienais metais einame, priklausomai nuo aplinkybių. Vakarinė dalis, koncertai ne taip aktualu jau, bet užtat paradai! Ir mes laimingi pasijuntame, net ir žiūrovų pozicijose būdami. Miestui palinkėčiau darnos valdžioje, kad mažiau bereikalingų ginčų būtų. Man atrodo, nelabai ten kas siekia blogo, bet nori pasirodyti, prie kabliukų kabinėtis ir panašiai. Kažkaip pasiklausius tarybos posėdžius nesmagu pasidaro, norėtųsi sutarimo. 

klausimelis 06 28 2

Vilija iš Molėtų:

Esu šakietė, bet jau ilgai gyvenu Molėtuose, tai miesto šventėse nesilankau, nepapuola. Bet savo gimtajam miestui palinkėčiau meilės – mylėti žmones, padėti vieni kitiems, džiaugtis gražiu miestu ir patiems jį gražinti. Pati čia grįžtu gana dažnai, pas tėvus. Kai čia gyvendavau, eidavome kiekvieną dieną į miestą, ne tik per šventes. Būdavo anuomet dainų šventės koncertai, cirko festivaliai. Bet ir dabar labai smagu, miestas gražėja, puošiasi.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.