Kaip vertinate idėją Kaune pastatyti paminklą Algirdui Mykolui Brazauskui?

klausimelis 07 02Rūta iš Gelgaudiškio:

Vis dėlto jis pirmas prezidentas Lietuvos, kažką gero nuveikęs, manau, kad gal ir nieko tokio. Man jis patiko, kad santūrus buvo, nors intrigėlių netrūko, bet ten meilės reikalai. Kaip vadovas tinkamas buvo. Dėl komunistų partijos – daug kas jai priklausė, dalis vis dar postus užima, tik vieni pasislėpę, kiti viešai deklaravę. Buvo toks laikmetis. Ir su tomis gatvėmis panašiai – jei anuomet pavadino kokio rašytojo vardu, vadinasi, buvo nusipelnęs. 

klausimelis 07 02 2

Gražina iš Veršių:

Manau, kad taip. Geras prezidentas buvo, nusipelnė. Tai, kad komunistas buvo, nėra didelis dalykas – tokie laikai buvo. Pastatys šitam, ateityje ir kitiems bus galima statyti, pavyzdžiui, Adamkui. Tik gal kol gyvi – nereikėtų. Svarbu ne griauti. Nesuprantu, kam tie senesni paminklai kliudė, pavyzdžiui, Petro Cvirkos. Tai vis tiek mūsų praeitis, istorija.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.