Ar stebite šimtmečio Dainų šventę?

klausimelis 07 05Aldona iš Šakių:

Žiūrėjau Dainų šventės atidarymą Kaune. Labai gražu: tiek dalyvių, tiek žmonių suvažiavo į Dainų slėnį. Taip pat ir folkloro šventę kartu žiūrėjom su garbaus amžiaus senyte, tai ir ji labai susikaupusi žiūri, jai viskas patinka. Gaila, kol kas mūsų rajono dalyvių per pasirodymus dar nepastebėjau. Gal šokėjus pamatysim. Labai reikia tokių dainų švenčių, tokia vienybė jaučiasi. Deja, neturiu galimybės nuvažiuoti į Vilnių. 

klausimelis 07 05 2

Vitas iš Slavikų:

Žiūriu transliacijas per televizorių. Deja, nuvažiuoti į Vilnių jau negaliu, kojukę skauda. Šventė labai graži. Man visi patinka: ir dainininkai, ir šokėjai, ir jauni ar pagyvenę. Gaila, kad iš Slavikų dalyviai nevažiavo, pas mus jau nekas žmonių yra. Kai jaunas buvau, ir aš saviveikloje dalyvavau, bažnyčios chore giedojau. Reikia tokių dainų švenčių, kuomet žmonės gali išvažiuoti, save parodyti.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.