Kaip pritraukti trūkstamų specialistų?

klausimelis 07 09Daiva iš Lepšių:

Turi sudaryti labai geras sąlygas jaunoms šeimoms, kad jauni specialistai ateitų. Tam reikalingas geresnis atlyginimas, patrauklus būstas. Mokytojai į rankas turėtų gauti bent 2 tūkst. eurų, nes su vaikais yra sunkus darbas. Gydytojai taip pat. Sąlygos turėtų būti tokios, kad žmogus norėtų likti, nereikėtų jam po tris rajonus lakstyti. Kalbant apie mokytojus, apskritai požiūris turi keistis. Mokytojas turėtų daugiau galių turėti už mokinį, o ne atvirkščiai. 

klausimelis 07 09 2

Ramūnas iš Vilniaus:

Reikia sudaryti palankias sąlygas – duoti būstus, socialines garantijas. Siūlomų 20 tūkst. eurų, už kuriuos reikia keturis metus atidirbti, mažoka. Turėtų būti bent 50 tūkst. eurų, tada gal ir paskata. Dabar žmonės labai pragmatiški, visi skaičiuoja. Plius regionuose veiklos nedaug, o ir būtiniausias paslaugas sunku gauti, nyksta ligoninės. Turi būti perspektyvos, išskirtinės garantijos, kad vietoj miesto rinktųsi regioną. Reikia viso paketo, vienos priemonės nepakaks.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.