Regimantas iš Sintautų:
Manau, kad yra balansas tarp kertamų ir atsodinamų miškų. Miškininkai, be abejo, rūpinasi, kad būtų atsodinti medžiai, įveisiami nauji miškų plotai. Sunku pasakyti, ar atsakingai kertami miškai. Nesu specialistas. O kad žmonės piktinasi pastebėję ir šiuo metu kertamus medžius, tai yra pilietiškas poelgis, tačiau galbūt trūksta informacijos, kada galima miškus kirsti ir pan. Asmeniškai aš esu daugiausiai pasodinęs vaismedžių.

Raimondas iš Kašelių:
Manau, kad daugiau yra kertami miškai. Kadangi miškų kirtimas, medienos gamyba – geras verslas. Netikiu, kad atsodinama tiek pat miškų, kiek iškertama. Medieną, šakas naudoja ir biokuro gamybai. Girdėjau apie šeštadienį vykusį Nacionalinį miškasodį, tačiau pats jame nedalyvavau. Esu medžių, daugiausiai vaismedžių, pasodinęs namuose.
Arūnas iš Ringaudų:





