Oskaras iš Gelgaudiškio:
Gyventi regione yra kur kas geriau nei didmiestyje. Čia nėra tokios žmonių masės, o ir pats gyvenimo tempas lėtesnis. Regione gyventi yra šiek tiek pigiau. Esu gelgaudiškietis ir tuo patenkintas. Man čia viskas patinka. Artimiausiu metu ketinu atlikti tarnybą kariuomenėje. Nors vėliau norėčiau pagyventi Kaune, tačiau vėliau gal vėl norėsiu sugrįžti. Regionų ateities perspektyvos kelia nerimą, tačiau kol kas čia gyventi gera.

Remigijus iš Šakių:
Gyventi regione geriau nei didmiestyje. Čia tyras oras. Be to, viskas čia pat – ir darželiai, ir mokyklos, ir darbas. Gyvendami čia turime galimybę patys šį bei tą užsiauginti. Žvelgiant į ateities perspektyvas, optimizmo nedaug... Mano nuomone, situacija regione krypsta į blogąją pusę. Labai gaila, tačiau žmonės iš čia bėga, bendruomenės sensta, o gimstamumas vis mažėja. Kalbant apie valstybės dėmesį regionams, nesinori veltis į diskusijas – realybė yra tokia, kokią ją matome.
Arūnas iš Ringaudų:





