Aušrinė iš Gelgaudiškio:
Važiuočiau pas uošvius į rūsį. Nes bute, kur gyvenu, nors ir yra rūsys, nėra pažymėta, kad yra priedanga. Situacija Vilniuje, manau, juokinga, jeigu priedangos užrakintos arba pusė mokinių išvesta į priedangas, pusė – netilpo. Čia absurdas. Kaip čia išsiaiškinsim, kurie verti gyventi, kurie ne. Laukiu, kada atsistatydins Vyriausybė. Tokia Vyriausybė nenusipelnė nieko, net ir būti išvesti į priedangas. Išvykimo krepšio neturiu, manau, kad neprireiks. Niekas neims tos Lietuvos. O dronais, ko gero, kažkas labai nori išprovokuoti karą.

Vitas iš Voniškių:
Girdėjau apie paskelbtą oro pavojų Vilniuje, kad žmonės skubėjo į priedangas. Manau, kad tiek gyventojai, tiek institucijos nėra pasiruošusios, jeigu priedangos buvo užrakintos. Jei toks atvejis nutiktų ir gautume tikrą oro pavojaus signalą, žinau, kur eiti slėptis. Kieme yra toks drūtas pastatas, požeminė bulvinė iš akmenų sumūryta. Prieš karą dar pastatyta. Nekaupiu kažkokių maisto atsargų, neturiu ir to išvykimo krepšio. Asmeniškai aš neišsigandau, ramiai reagavau.
Arūnas iš Ringaudų:





