Emilija iš Lukšių:
Tikrai taip. Norėtųsi, kad lauko treniruoklių būtų didesnis pasirinkimas. Kartais ir pati naudojuosi Lukšiuose pastatytais. Būtų atnaujinti, daugiau naudočiausi ir sportuočiau. Tačiau dažniau važiuoju dviračiu. Jau išbandžiau ir naują dviračių taką Šakiai–Lukšiai. Bet dažniausiai dviračiu važiuoju miestelio gatvėmis. Be abejo, prasibėgu ir miško keliais arba atvažiavusi į miestelį – mokyklos stadione.

Viltė iš Sintautų:
Manau, kad tikrai daugiau žmonės sportuotų, aktyviai judėtų, jeigu būtų padaryti nemokami treniruokliai, pavyzdžiui, tokie, kaip Šakiuose prie baseino. Sintautuose labai mažas lauko treniruoklių pasirinkimas. Dabar yra brangu eiti ir sportuoti su treniruokliais sporto salėje ar klube. Asmeniškai aš einu į „Fortūnos“ salę sportuoti su svoriais, kadangi dalyvauju jėgos trikovės varžybose. Sportas man yra nauda ir kūnui, ir sveikatai.
Arūnas iš Ringaudų:





