Rasita iš Šakių:
Taip, jaučiuosi saugi ir mano vaikai čia saugūs. Mano požiūriu, ir patruliuojančių pakankamai. Patiko ir policijos ataskaita – labai konstruktyvi, gražiai ir dalykiškai pristatyta. Visiškai nepykstu už pakelėse stovinčius paslėptus „stovus“, nes visa tai, kas drausmina vairuotojus, yra gerai. Manau, kad policijos ir policijos pareigūnų įvaizdis, lyginant su gerokai ankstesniais laikais, labai pasikeitęs į gerąją pusę.

Akvilė iš Šakių:
Jaučiuosi pakankamai saugiai, nesvarbu kuriuo paros metu. Dažnai matau patruliuojančius pareigūnus, manau, jie gerai prižiūri tvarką mieste. Su pareigūnais susidurti yra tekę, bet ne dėl saugumo klausimų – visą reikiamą pagalbą suteikė. Sunku spręsti, ar policijos pareigūnų įvaizdis per laiką keitėsi, nes neturiu su kuo palyginti. Bet pagarba jiems yra. Net ir dėl Paskutinio skambučio teko bendrauti su pareigūnais, tai dialogas sklandžiai įvyko. Yra kažkada kilusi mintis tapti policijos pareigūne, bet kiti interesai nusvėrė mano ateities pasirinkimus.
Arūnas iš Ringaudų:





