Šventė subūrė tūkstančius šokėjų ir žiūrovų

Birželio 2–3 d. Mažeikių senamiesčio parke sukosi per 1 tūkst. 600 šokėjų iš visos Lietuvos. Čia vyko regioninė liaudiškų šokių šventė „Skambantys šokių sodai“, kurioje pasirodė ir mūsų rajono šokėjai.
 
Šventėje dalyvavo Šakių kultūros centro bei Šakių „Varpo“ mokyklos liaudiškų šokių grupės „Pynė“ jaunimo ir jaunuolių grupės bei Šakių kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Girėnai“. Pasak šokėjams vadovaujančios Vitalijos Venienės, didžiulis bendrystės jausmas atsiranda matant vienu metu besisukančius šimtus šokėjų.

Šventės metu žiūrovams pristatyta kitąmet šimtmetį minėsiančios Lietuvos dainų šventės Šokių dienos „Amžių tiltais“ programa, atskleidusi sceninių liaudies šokių grožį, įvairovę bei savitumą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.