Džiaugiasi galimybe pristatyti save ir savo kraštą

Birželio 23–26 d. Šakių kultūros centro liaudiškų šokių grupės „Pynė“ šokėjai dalyvavo Lenkijoje Elko mieste vykusiame tarptautiniame folkloro festivalyje „Vaivorykštė 2023“.

Pasak „Pynės“ vadovės Vitalijos Venienės, šio festivalio organizatorius Piotr Witaszczyk, Magdalena Witaszczyk bei dainų ir šokių ansamblį „Elk“ ir pyniečius sieja ilgametė draugystė, todėl šiame mieste „Pynės“ šokėjai jaučiasi kaip namie – visada laukiami ir svetingai priimami. „Džiaugiamės turėję galimybę savo šalį, Šakių kraštą pristatyti tokiame didžiuliame ir nuostabiame festivalyje, kur savo kultūrą ir šokius pristatė kolektyvai ir ansambliai iš Lenkijos (įvairių regionų), Bosnijos ir Hercegovinos, Gruzijos, Ukrainos, Kroatijos, Indijos bei Lietuvos. Neišdildomi įspūdžiai, naujos pažintys ilgai dar rusens kiekvieno širdyje“, – džiaugiasi V. Venienė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.