Tradiciškai paminėjo Globėjų dieną

vaikai globeju diena
Minint Globėjų dieną buvo surengtas žygis, užsiėmimų netrūko ir vaikams, o savaitės renginius vainikuos šeštadienį sostinėje vyksiantis festivalis. Soc. paslaugų centro nuotr.


Šią savaitę visoje šalyje minima Globėjų diena, kurią lydėjo visos savaitės renginiai. Įvairiais akcentais bei iniciatyvomis ši diena paminėta ir mūsų rajone.
 
Pirmadienį surengtas pirmasis žygis „Čia gera augti“, kuriame dalyvavo beveik 50 žygeivių. Visus susirinkusius „Varpo“ mokyklos stadione pasveikino Socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė ir meras Raimondas Januševičius. Jie pasidžiaugė, kad yra žmonių, besidalijančių savo širdies ir namų šiluma su tėvų globos netekusiais vaikais. Juk globa pareikalauja daug kantrybės ir empatijos Pasak V. Bielskienės, šiuo metu rajone globojamas 81 vaikas.

Tad ilgai nelaukdami žygeiviai išsiruošė į žygį, tačiau pakeliui į vadinamą „Ąžuolyno“ poilsiavietę užklupo lietus. Anot V. Bielskienės, visus nustebino išties operatyviai sureagavęs meras, kuris visiems žygeiviams atvežė apsiaustus nuo lietaus, tad nespėjus permirkti ir pasiekus poilsiavę visų laukė savanorių išvirta sriuba.

Visgi tik žygiu Globėjų dienai skirti renginiai nesibaigė, mat dar iki to vyko mokymai ir savitarpio grupės globėjams bei globotiniams, vaikai taip pat turėjo užsiėmimų, o liepos 1-ąją Vilniuje vyks vaikus globojančių šeimų festivalis, į kurį vyks ir autobusas mūsų krašto globėjų bei pas juos augančių vaikų. Ten visų laukia įvairios atrakcijos, edukacijos bei kitos programos, o renginį vainikuos koncertas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.