Prasidėjo naujas „Auksinio proto“ sezonas

Nuo rugsėjo 5 d. startavo naujas gyvo „Auksinio proto“ sezonas, kuris tęsis 14 savaičių, iki gruodžio 5 d. Kiekvieną antradienį bene visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose renkasi savo jėgas norintys išbandyti ir į žaidimo „Auksinis protas“ klausimus mėginantys atsakyti draugai, kolegos ar bendraminčiai.
 
Šiais metais naują „Auksinio proto“ sezoną Šakių kultūros centre pradėjo ne visos užsiregistravusios komandos, tik trys. Tai veteranės – „Atrakcija“, „Mes“ ir „Siesartėnai“.  Pirmą vietą pirmame naujo sezono žaidime laimėjo „Atrakcija“ – absoliuti praėjusių metų nugalėtoja, sėkmingai pasirodžiusi ir tarp geriausių šalies komandų. Antrą vietą užėmė komanda „Mes“. Treti liko „Siesartėnai“. Žaisti neatvyko dvi komandos – „Vėjas“ ir „Kinderiai“.

Žaidimą Šakiuose antrus metus veda Tautvydas Jančis. Jis pernai pakeitė ilgametę „Auksinio proto“ vedėją Juditą Ambrasienę. Norintys savo jėgas išbandyti ir prisijungti prie senbuvių laukiami kultūros centre antradieniais.

Sezono finalas, kuriame paaiškės pačios pačiausios komandos, vyks gruodžio 9 d.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.