Žvirgždaičių biblioteka – geriausias jaunimo draugas

Įvertinimu džiaugėsi (iš kairės) tiek Šakių viešosios bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė, tiek Žvigždaičių padalinio bibliotekininkė Asta Baubonienė, įsiamžinusios su kultūros viceministru Rimantu Mikaičiu bei Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidente Danguole Abazoriuviene. Šakių viešosios bibliotekos nuotr.

Gegužės 9–10 d. Šakių viešosios bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė ir Žvirgždaičių padalinio bibliotekininkė Asta Baubonienė dalyvavo Skuodo r. savivaldybės Romualdo Granausko viešojoje bibliotekoje vykusioje konferencijoje „Bibliotekos XXI amžiuje: patirtis ir ateities įžvalgos“, iš kurios grįžo ne tuščiomis.

Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, šiemet mininti 25-erių metų veiklos sukaktį, kasmet organizuoja Metų nominacijų konkursą, o konferencijos metu buvo įteikti apdovanojimai laimėtojams. Viešųjų bibliotekų kaimo padalinių (filialų) kategorijoje „Biblioteka – geriausias vaikų ir jaunimo draugas“ nugalėtoja tapo Žvirgždaičių biblioteka.

Konkurso laimėtojus sveikino kultūros viceministras Rimantas Mikaitis, Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos prezidentė Danguolė Abazoriuvienė.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mažo padalinio dideli ir ryškūs darbai, telkiant jaunimą turtinančioms veikloms, buvo pastebėti ir įvertinti“, – skelbia Šakių viešoji biblioteka.

Tai jau antras laimėjimas Metų nominacijų konkurse. Pirmasis gautas 2022 m. vykusioje konferencijoje, kai už projektą „Kudirka+Jablonskis. Atgiję hologramose“ Šakių viešoji biblioteka apdovanota kategorijoje „Inovacijų biblioteka 2021“.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.